تبلیغات متنی

مادری که در شیراز نوزادش را با نفت سوزاند

مجموعه : اخبار حوادث
مادری که در شیراز نوزادش را با نفت سوزاند

مادری که در شیراز نوزادش را با نفت سوزاند

 

زن شیرازی که از گریه های مداوم نوزادش به تنگ آمده بود در اقدامی سنگ دلانه بر روی نوزاد خود نفت ریخت و وی را آتش زد ! به گزارش آکاپرشین این مادر بیرحم اهل شیراز بوده و بخاطر گریه ی نوزادش روی او نفت ریخته و نوزاد شیرخواره اش را آتش زده است!

 

این مادر شیرازی نوزاد ۵ ماهه خود را زنده زنده  سوزاند.به گزارش آکاپرشین ، ماجرا ازین قرار است که روز چهارشنبه وقوع یک جنایت در ساختمانی در یکی از خیابان های شیراز به مأموران کلانتری اعلام و تیم نیروی انتظامی در محل حاضر شدند.

 

طی بررسی های اولیه مشخص شد زن ۳۴ساله دختر ۵ ماهه خود را به طرز هولناکی به قتل رسانده است. ماموران پس از حضور در محل با فریادهای زنی جوان روبه رو شدند که نوزادی را در آغوش خود داشت و پیکر بی جان نوزاد در حالی که به شدت سوخته بود مشاهده شد.

 

در تحقیقات اولیه کارآگاهان و به گفته کادر پزشکی مشخص شد نوزاد ۵ ماهه بر اثر سوختگی شدید جان خود را از دست داده است.با توجه به قتل فجیع این نوزاد ۵ ماهه پرونده ای تشکیل و تحقیقات از سوی ماموران برای موضوع آغاز شد و شواهد ثابت می کرد که مادر سنگدل کودکش را به قتل رسانده است. با انتقال جنازه نوزاد به پزشکی قانونی این موضوع رنگ واقعیت گرفت و مرگ این کودک بر اثر سوختگی شدید را تایید کرد. به این ترتیب پرونده برای بازداشت مادر جنایتکار در اولویت کاری پلیس قرار گرفت.

 

این زن در بازجویی های اولیه پرونده، از راز قتل هولناک فرزندش پرده برداشت و مدعی شد در یک لحظه دست به جنایت زده است. این مادر در بازجویی ها به ماموران گفت: روز حادثه از گریه های دخترم خسته شده بودم از روزی که او به دنیا آمده بود شرایط مناسبی نداشتم و فکر می کردم او باعث بدبختی های من است.

 

وی افزود: روز حادثه در حالی که گریه می کرد مقداری نفت روی او ریخته و کبریت را روشن کردم. دخترم آتش گرفت و گریه کرد. یک لحظه متوجه شدم که چه کاری انجام داده و از کارم پشیمان شدم از همسایه ها کمک خواستم اما بی فایده بود و دخترم فوت کرد.

پربازدید هفته
پربازدید ماه

عکس های خنده دار

عکسهای دیدنی و جالب