تبلیغات متنی

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوب

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوب

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوب

 

اگر جزو آن دسته از آقایانی هستید که عاشق طبیعت اند و دوست دارند حتی در خانه هم آن را حس کنند، باید به دنبال لوازم یا اکسسوری هایی باشید که حس طبیعت را به شما منتقل می کنند.

 

ساعت های چوبی جزو این دسته از اکسسوری ها هستند. نه تنها این ساعت ها شما را خوشحال و راضی نگه می دارند، بلکه بسیار هم جذاب و منحصر بفرد هستند. اگر شما هم دوست دارید که متفاوت از دیگران باشید، به کلکسیون زیبایی از ساعت های چوبی که در اینجا برایتان آورده ایم، نگاهی بیاندازید.

 

 

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوبکلکسیون زیبایی از ساعت های چوبی

 

WeWood Kappa Nut Watch

برند « WeWood» یکی از برندهایی است که در ساخت ساعت های چوبی تبحر خاصی دارد. این ساعت از  چوب گردو و در رنگ های متنوع، از قهوه ای روشن گرفته تا شکلاتی تیره، ساخته شده است. علاوه بر ساعت، شما می توانید روزهای هفته و تاریخ را در آن مشاهده کنید. شیشه آن نیز ضد خش است. این مدل ساعت با صفحه گرد و بزرگ خود برای دست های مردانه شما انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

 

 

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوببرند « WeWood» یکی از برندهایی است که در ساخت ساعت های چوبی تبحر خاصی دارد

 

Nixon Rotolog Watch

برای آقایانی که می خواهند متفاوت تر از دیگران باشند، این مدل ساعت انتخاب فوق العاده ای است. این ساعت به سبک مدرن و از استیل ضد زنگ ساخته شده است. اگر چه طراحی بند آن کمی مجلل است اما صفحه آن بسیار ساده و مینیمالیست می باشد، به همین دلیل تقریبا با هر سلیقه ای جور در می آید.

 

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوباین ساعت به سبک مدرن و از استیل ضد زنگ ساخته شده است

 

Wood Grain Watch

این ساعت از مواد کاملا طبیعی و با خاصیت ضد حساسیت ساخته شده است، به همین دلیل هم سبک و راحت و هم شیک و به روز است. مواد تشکیل دهنده این ساعت صندل سیاه طبیعی و بند آن نیز چرم طبیعی گاو می باشد.

 

 

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوباین ساعت از مواد کاملا طبیعی و با خاصیت ضد حساسیت ساخته شده است

 

GBlife Bewell ZS Watch

یکی از خاصیت های مثبت ساعت های چوبی سبکی و راحتی آن است. اگر شما هم دوست دارید ساعتی که به دست می کنید این خاصیت را داشته باشد، این مدل ساعت را به شما پیشنهاد می دهیم. این محصول آنقدر سبک است که اصلا یادتان می رود چیزی روی دستان تان وجود دارد. ماده اصلی برای ساخت این ساعت چوب صندل است. از خیس کردن و در معرض نور قرار داد آن به شدت خودداری کنید. با توجه به قیمت اقتصادی اش، می توانید راحت آن را خریداری کنید.

 

 

 

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوبیکی از خاصیت های مثبت ساعت های چوبی سبکی و راحتی آن است

 

Morrivoe Wood Watch

فرقی نمی کند که به دنبال ساعتی برای خودتان هستید یا دیگران، ساعت های چوبی انتخاب فوق العاده ای برایتان خواهند بود. آنها نه تنها خاص و همیشه روی مد هستند، بلکه بسیار هم اقتصادی اند. اگر به دنبال ساعتی هستید که نه خیلی رسمی و نه خیلی اسپرت باشد، این مدل ساعت انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

 

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوبساعت های چوبی نه تنها خاص و همیشه روی مد هستند، بلکه بسیار هم اقتصادی اند

 

Wood Watch by Gassen James

از سادگی و راحتی این مدل ساعت که بگذریم، طراحی حرفه ای و جذاب آن توجه ما را به خود جلب می کند. این ساعت با طراحی خاص خود، گزینه مناسبی برای میهمانی های شبانه شما می باشد و مطمئنا چشمهای زیادی را به سمت خود جلب خواهد کرد.

 

 

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوباین ساعت با طراحی خاص خود، گزینه مناسبی برای میهمانی های شبانه شما می باشد

 

7CUCOL Wood Watch

سبک مینیمالیسم یا ساده گرایی از آن دسته سبک هایی است که طرفداران زیادی را در دنیای مدرن به خود جذب کرده است. سادگی همیشه زیباست و این مدل هم به خاطر ظاهر ساده و مدرن اش همیشه روی مد خواهد ماند. این ساعت از چوب بامبو ساخته شده است و باطری آن نیز دوام بالایی دارد.

 

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوباین ساعت از چوب بامبو ساخته شده است و باطری آن نیز دوام بالایی دارد

 

Uwood Wood Watch

اگر چه از خیساندن اکثر ساعت های چوبی باید خودداری کرد اما این مدل ساعت ضد آب است، به همین دلیل اگر هنگام شستن دست هایتان ناگهان ساعت تان خیس شد، نباید هیچ نگرانی برای آن داشته باشید. این ساعت 100% از چوب صندل طبیعی ساخته شده است به همین دلیل به این سادگی ها خراب نمی شود.

 

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوباز خیساندن اکثر ساعت های چوبی باید خودداری کرد اما این مدل ساعت چوبی ضد آب است

 

Momentum Logic SS 42 Watch

این برند کمی از ساعت های چوبی دیگر سنتی تر است. بند و قاب آن از استیل ضد زنگ و صفحه آن از چوب است. این ساعت نه تنها ظاهری لوکس، بلکه کارایی و دوام بالایی نیز دارد.

 

 

زیباترین مدل ساعت مچی های مردانه از جنس چوباین ساعت نه تنها ظاهری لوکس، بلکه کارایی و دوام بالایی نیز دارد

 

 

 

پربازدید هفته
پربازدید ماه

عکس های خنده دار

عکسهای دیدنی و جالب