تبلیغات متنی

چه رنگ لباسی برای عکس زیبا انداختن مناسب است ؟

چه رنگ لباسی برای عکس زیبا انداختن مناسب است ؟

چه رنگ لباسی برای عکس زیبا انداختن مناسب است ؟

برای گرفتن عکسی زیبا رنگ لباس نقش بسیار مهمی دارد و مهم است. یکی از مهمترین نشانه های عکس زیبا رنگ لباس  است، مدل لباس هم نقش مهمی را ایفا میکند اما رنگ ها هستند که به لباس ها معنا میبخشند.

 

عكس سياه و سفيد

اگر عکس سفید و سیاه می اندازید باید از پوشیدن لباس سفید و یا سیاه خودداری کنید زیرا اگر عکاستان مجبور شود در طول روتوش یا چاپ عکس، آن را روشن تر و یا تیره تر کند ممکن است با مشکل مواجه شود. به جای استفاده کردن از رنگهای سفید و سیاه، از رنگهای سایه دار مثل سبز تیره، قرمز و بنفش که در عکس سیاه و سفید به رنگ مشکی و خاکستری دیده می شوند استفاده کنید.

 

لباسهای ساده و رنگهای آرام استفاده کنید:

چه عکس سیاه و سفید می اندازید و چه عکس رنگی، باید از رنگها و لباسهایی استفاده کنید که بیش از حد جلب توجه نکنند تا به جای لباسهایتان، صورت زیبای شما جلب توجه کند و در مرکز دید بیننده قرار بگیرد. لباسهای ساده و رنگهای آرام باعث می شود صورت شما بیشتر جلوه کند.

 

البته در موقع انتخاب لباس حتما” به تن رنگی پوستتان هم توجه کنید و لباسی انتخاب کنید که مناسب رنگ پوستتان باشد. مثلا” آنهایی که پوست سبزه دارند با پوشیدن لباسهای سفید و کرم فوق العاده می شوند در حالیکه کسانی که پوست روشن تری دارند با لباسهای پر رنگ تر زیباتر می شوند. در نهایت مهم تر از همه این است که از لباسی استفاده کنید که در آن کاملا” اعتماد به نفس دارید زیرا همه می دانیم که هیچ چیز زیباتر از اعتماد به نفس نیست.

پربازدید هفته
پربازدید ماه

عکس های خنده دار

عکسهای دیدنی و جالب