تبلیغات متنی

بدحجابی دختران حتی با مانتوهای بلند و گشاد

بدحجابی دختران حتی با مانتوهای بلند و گشاد

بدحجابی دختران حتی با مانتوهای بلند و گشاد

باز هم بدحجابی اما این بار با مانتوهای بلند اما رنگ بندی جیغ و زننده. خیابان هفت تیر را که برای خرید مانتو بالا و پایین می‌کنی با مدل‌های جدیدی روبه رو می‌شوی که در طول چند سال گذشته اثری از آنها در ویترین هیچ یک از مانتو فروشی‌های پایتخت نبود.

 

به گزارش سایت آکاپرشین طی سالیان گذشته عادت کرده‌ بودیم تا پشت ویترین فروشگاه‌ها، صرفا مانتوهای تنگ و کوتاه را ببینیم اما این روزها به برکت فعالیت کارگروه ساماندهی مد و لباس مانتوهای بلند به ویترین فروشگاه‌ها وارد شده‌ است.

 

مانتوهای بلند و گشاد اما با رنگ‌های عجیب و جیغ همچون قرمز، فسفری و نارنجی با آستینی نیمه، این روزها به مدد طراحان ایرانی و حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس به جامعه راه یافته‌ است.

 

کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت ارشاد که مسئولیت ساماندهی مد و پوشش را در جامعه بر عهده دارد مدت‌ها پس از رکود و کم کاری، این روزها به تکاپو افتاده تا به مدد طراحان داخلی، پوشش اسلامی را البته به سبک ایرانی در جامعه جایگزین مدل های ترک کند.

 

در سایه این فعالیت‌ها مانتوهای کوتاه دیگر زیاد به چشم نمی‌خورد اما از آنجایی که از همان ابتدا بلد نبودیم پوشش اسلامی را به سبکی زیبا طراحی کنیم این بار نیز در طراحی پوشش اسلامی لنگ زده و مانتوهای بلندی را تحت عنوان طراحی اسلامی و ایرانی به جامعه قالب می‌کنیم که صرفا وجهه ایرانی بودن در آنها رعایت شده است؛ جای تعجب است که چگونه مسئولان به این مانتوها آن هم با آستین‌های کوتاه عنوان پوشش اسلامی داده‌اند؟

 

داستان بدپوششی و لباس‌های نامناسب دیگر به یک قصه نخ نما تبدیل شده‌ است که نوشتن در‌خصوص آن در حوصله مخاطب و نویسنده نمی‌گنجد، البته می توان چشم ها را بست و هیچ چیز را ندید و اینگونه تصور کرد که مانتوهای بلند موجود در بازار به بهتر شدن وضعیت پوشش در جامعه کمک کرده‌ است و اصلا متوجه نشد که مسئولان نیز خود را به خواب زده‌اند.

پربازدید هفته
پربازدید ماه

عکس های خنده دار

عکسهای دیدنی و جالب