تبلیغات متنی

دختر 17 ساله و نگون بخت در دام سیاه یک مرد شیطانی

دختر 17 ساله و نگون بخت در دام سیاه یک مرد شیطانی

دختر 17 ساله و نگون بخت در دام سیاه یک مرد شیطانی

به گزارش سایت آکاپرشین مردی كه با ربودن یك دختر 17 ساله در شهریار و انتقال او به جاده ساوه، وی را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، دستگیر شد.

 

چندی پیش دختری هفده ساله با حضور در كلانتری16 اندیشه از مردی به اتهام آدم‌ربایی و آزار و اذیت شكایت كرد.

 

شاكی گفت: در راه مدرسه مردی برایم ایجاد مزاحمت می‌كرد. ابتدا توجهی به این مزاحمت‌ها نداشتم تا این كه مرد جوان یك روز راهم را در خیابان سد كرد و با ادعای این كه به من علاقه دارد، پیشنهاد دوستی داد كه نپذیرفتم و از او خواستم مزاحم من نشود، اما بی‌فایده بود.

 

وی اضافه كرد: مزاحمت‌های مرد جوان ادامه داشت تا این‌كه یك روز پس از خارج شدن از خانه‌ راهم را سد كرد و با زور و تهدید چاقو مرا به درون خودرویش انداخت و از شهریار به سمت جاده ساوه حركت كرد. او مرا به بیابان‌های اطراف برد سپس مورد آزار و اذیت قرار داد و تهدید كرد اگر موضوع را با خانواده‌ام در میان بگذارم یا از او شكایت كنم، به من آسیب می‌رساند و اعضای خانواده‌ام را خواهد كشت.

 

شاكی یادآور شد: از ترس در این باره سكوت كردم. پس از بازگشت به خانه به دروغ گفتم كه با دختری در خیابان دعوا كرده و كتك خورده‌ام. از آن به بعد مزاحمت‌های مرد آزارگر ادامه پیدا كرد و از ترس این كه خانواده‌ام دچار مشكل نشوند بناچار تن به خواسته‌های شیطانی او می‌دادم. در ادامه وقتی مرد آزارگر با سد كردن راه خواهرم در خیابان او را تهدید به ربودن و آزار و اذیت كرد، تصمیم گرفتم از متهم شكایت كنم.

 

در پی این شكایت و تشكیل پرونده‌ای در دادسرای شهریار، تحقیقات گسترده پلیس در این ارتباط آغاز شد تا این كه دو روز پیش متهم دستگیر شد.

 

مرد جوان در بازجویی مقدماتی به تهدید به قتل دختر جوان و خانواده‌اش و مزاحمت خیابانی برای شاكی و خواهرش اعتراف، اما درباره آزار و اذیت شاكی سكوت كرد.

 

بنابراین گزارش ، متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تكمیلی از وی ادامه دارد.

پربازدید هفته
پربازدید ماه

عکس های خنده دار

عکسهای دیدنی و جالب