تبلیغات متنی

جن زده شدن چند دختر بخاطر بازی با یک اپلیکیشن + عکس

مجموعه : جن و ارواح
جن زده شدن چند دختر بخاطر بازی با یک اپلیکیشن + عکس

جن زده شدن چند دختر بخاطر بازی با یک اپلیکیشن + عکس

دانش آموزان دختر در یکی از شهرهای کلمبیا پس از کار کردن با یک اپلیکیشن دچار حالت عجیبی شدند. دخترانی که پس از کار با یک اپلیکیشن به طرز مرموز و عجیبی جن زده شدند! ماجرای عجیب و وحشتناک این دختران را در بخش زیر دنبال کنید. به گزارش آکاپرشین تصاویری که به تازگی منتشر شده است وقوع حادثه ای عجیب در نیکاراگوئه را نشان می دهد.

 

در یک اتفاق عجیب که موجب ترس و حیرت خانواده های دانش اموزان شد ، تمام دانش اموزانی که با یک اپلیکیشن خاص بازی کرده بودند دچار مشکلات شدید روانی و حالات جن زدگی شدند ! شدن این حالات و مشکلات در حدی بود که خانواده این افراد مجبور شدند از کشیش برای نجات فرزند خود از جن زدگی استفاده کنند!

 

در این تصاویر یک دختر 13 ساله در حالی که خانواده اش تلاش می کنند وی را آرام کنند و کشیشی بالای سر وی در حال خواندن دعا دیده می شود ، این دختر در حالی که بیحال بود ادعا می کرد که در سرش صداهای عجیبی می شنود و همچنین صورت های عجیبی جلوی چشمانش ظاهر می شوند.

 

خانواده این دختر در ابتدا برای معالجه وی از یک رمال کمک گرفتند. رمان برای درمان این دختر مقداری شربت به وی خورانده اما حال او بهتر نشد. سپس خانواده اش متوسل به کلیسا شدند و از کشیش محلی خواستند تا به آن ها کمک کند.

 

هفته پیش نیز 20 دانش آموز دختر دریکی از شهرهای کلمبیا دچار حالتی مشابه شده بودند. گفته می شد آن ها در هنگام بازی با یک اپلیکیشن تلفن همراه که دارای مضمون احضار روح بود به این حالت دچار شده اند که پزشکان هیچ علت علمی و پزشکی برای آن نیافتند.

 

گفتنی است؛ کلیسای محلی در حال بررسی علت این اتفاق است.

پربازدید هفته
پربازدید ماه

عکس های خنده دار

عکسهای دیدنی و جالب