تبلیغات متنی

نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

جدیدترین رده بندی پردرآمدترین خوانندگان امریکن آیدل در سال 2021 منتشر شد که در آن کری آندروود در رتبه اول قرار دارد. مسابقه خوانندگی یا شوی تلویزیونی امریکن آیدل توسط سایمون فولر ایده پردازی و در سال ۲۰۰۲ اولین سری آن در شبکه فاکس آمریکا پخش شد. برای مشاهده اسامی پردآمدترین خوانندگان به ادامه مطلب در سایت آکاپرشین توجه نمایید.

۱- کری آندروود (۳۱ میلیون دلار)

 نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

آندروود از سال ۲۰۰۵ که برنده مسابقه امریکن آیدل شد، مسیری طولانی پیموده و تابحال ۴ آلبوم منتشر کرده است که پرفروش ترین آنها آلبوم Blown Away بود که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. او تورهای زیادی برگزار می کند و درآمد خود را با شرکت در تبلیغاتی همچون تبلیغات برند Olay بالا می برد. او در ۵ سال گذشته ۸۳ میلیون دلار درآمدزایی کرده است.

 

۲- کلی کلارکسون (۷ میلیون دلار)

 نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

کلارکسون برای هر کدام از اجراهایش ۲۵۰ هزار دلار دریافت می کند. او اخیراً در سال ۲۰۱۲ Greatest Hits – Chapter One را منتشر کرده و آلبوم کریسمس سال گذشته او Wrapped in Red نام داشت.

 

۳- فیلیپ فیلیپس (۵ میلیون دلار) (رتبه مشترک)نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

این خواننده ۲۳ ساله خیلی زود محبوب شد. ترانه برد او در امریکن آیدل بیش از ۴ میلیون کپی فروخت که در تاریخ این برنامه بی سابقه بوده است. آلبوم اول او نیز گواهی پلاتینوم دریافت کرد.

 

۴- آدام لامبرت (۵ میلیون دلار) (رتبه مشترک)نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

آدام از امریکن آیدل به عنوان سکوی پرتابی به سوی موفقیت حرفه ای استفاده کرد. او در برنامه های زنده نیز شرکت می کند و درآمد خود را بالا می برد. آخرین آلبوم او Trespassing نام دارد.

 

۵- کریس داتری (۴ میلیون دلار)نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

گروه راک کریس داتری با ۴ میلیون دلار درآمد برای دومین سال متوالی و به لطف تورهای طولانی در این فهرست قرار گرفت.به گزارش پارس ناز آلبوم جدید آنها که Baptized نام دارد پائیز امسال منتشر شد.

 

۶- اسکاتی مک کریری (۳ میلیون دلار)نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

اسکاتی که هنوز به سن قانونی هم نرسیده و از برد او در امریکن آیدل سه سال می گذرد، برای خودش نام و نشانی دست و پا کرده است. آلبوم اول او با عنوان Clear As Day بیش از ۱ میلیون کپی فروخت.

 

۷- تیلور هیکس (۲٫۵ میلیون دلار)نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

اولین و تنها شرکت کننده آیدل که در وگاس زندگی می کند، هیکس است که از بالیز شروع کرد و به عرصه بزرگتری همچون هتل و کازینوی پاریس لاس وگاس رسید. او که برنده فصل پنجم آیدل است، در آلاباما هم رستورانی همراه با شریکش دارد و حالا پنج شب در هفته اجرا دارد.

 

۸- فانتازیا بارینو (۱٫۵ میلیون دلار) (رتبه مشترک)نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

بارینو که به اندازه برندگان دیگر امریکن آیدل تور ندارد، بیشتر درآمدهایش از فروش آلبوم هایش است. آلبوم جدید او با عنوان Side Effects of You سال گذشته رتبه دوم پرفروش ترین ها را داشت.

 

۹- کلی پیکلر (۱٫۵ میلیون دلار) (رتبه مشترک)نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

او در فصل پنجم آیدل، رتبه ششم را بدست آورد، ولی این باعث نشد که پیکلر از بیشتر شرکت کنندگان آیدل کم بیاورد. درآمد او به لطف تورهایش و شرکت در برنامه Dancing With The Stars از سال گذشته تابحال ۵۰ درصد افزایش داشته است.

 

۱۰- کاترین مک فی (۱ میلیون دلار)نگاهی به پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل + تصاویر

این شرکت کننده سابق امریکن آیدل بعد از شرکت در این مسابقه به سمت بازیگری روی آورد و بیشتر بخاطر حضورش در برنامه Smash است که در این لیست رتبه دارد.

پربازدید هفته
پربازدید ماه

عکس های خنده دار

عکسهای دیدنی و جالب