تبلیغات متنی

درگذشت وینودخانا بازیگر بالیوودی (عکس)

درگذشت وینودخانا بازیگر بالیوودی (عکس)

درگذشت وینودخانا بازیگر بالیوودی (عکس)

 

وینود خانا Vinod Khanna بازیگر بالیوود و سیاستمدار هندوستان در سن 70 سالگی در بمبئی هند .

 

وینود خانا بازیگر مطرح بالیوود که در فیلم های بسیاری نقش آفرینی کرده است دیروز در بمبئی درگذشت .

 

فوت وینود خانا که نه تنها از بازیگران بالیوود بلکه از سیاستمداران کشور هندوستان بود موجب ناراحتی بسیاری در هندوستان شد .

 

درگذشت وینود خانا آنقدر موجب تاثر هنر این کشور شد که پخش فیلم باهوبالی یا فرجام را به احترام وی در سینماها متوقف کردند .

 

وینود خانا بازیگر معروف هندی درگذشت

با انتشار خبر درگذشت وینود خانا اکران فیلم «باهوبالی: فرجام» در بمبئی به عنوان نشانی برای احترام به این هنرمند کهنه‌کار لغو شد.

خانا از سال ۱۹۶۸ با بازی در نقش ضد قهرمان فیلم « Man Ka Meet» پا به دنیای سینما گذاشت و به مرور به یکی از بازیگران محبوب نقش‌های منفی در سینمای هند تبدیل شد.

 

این بازیگر در فیلم‌های «وجدان» و «فاتح سرنوشت» در کنار آمتیاب باچان نقش‌آفرینی کرده بود.

او در سال ۱۹۸۲ و زمانی که در اوج شهرت قرار داشت از صنعت فیلمسازی کناره گرفت و پس از چند سال با فیلم‌های موفقی چون «انصاف» در سال ۱۹۸۷ به سینما بازگشت.درگذشت وینودخانا بازیگر بالیوودی (عکس)

این بازیگر سال ۱۹۹۷ به مجلس نمایندگان هندوستان راه یافت و به این ترتیب پا به دنیای سیاست گذاشت و مدت کوتاهی در سال ۲۰۰۲ به عنوان وزیر فرهنگ، توریسم و امور خارجی مشغول خدمت شد.

 

به گزارش وب سایت آکاپرشین، بازیگر «آمر، اکبر، آنتونی» آخرین بار در سال ۲۰۱۵ با فیلم «دلداده» کنار شاهرخ خان بر پرده نقره‌ای سینما ظاهر شد.

پربازدید هفته
پربازدید ماه

عکس های خنده دار

عکسهای دیدنی و جالب