تبلیغات متنی

سیکس ناین رکورد لایو امیر تتلو را شکست + عکس و بیوگرافی سیکس ناین

سیکس ناین رکورد لایو امیر تتلو را شکست + عکس و بیوگرافی سیکس ناین

سیکس ناین رکورد لایو امیر تتلو را شکست + عکس و بیوگرافی سیکس ناین

به گزارش آکاپرشین رکورد امیر تتلو در اینستاگرام شکسته شد. سیکس ناین خواننده معروف رپ آمریکایی در لایو خود 2 میلیون بیننده جمع کرد و با فاصله خیلی زیادی رکورد امیر تتلو «600 هزار نفر» را شکست. سیکس ناین بعد از رکورد زنی در اینستاگرام یک استوری منتشر کرد و خطاب بـه افراد معروف جهان نوشت: میتوانید با مـن رقابت کنید؟ سیکس ناین کیست و چرا اینقدر طرفدار دارد؟ در ادامه با ما در آکاپرشین همراه باشید تا بیشتر در این باره بدانید.

رکورد لایو اینستاگرام شکسته شد

فکر میکنید امیر تتلو و پویان مختاری با 4 میلیون فالوور و یک دستگاه رولز رویس پادشاهی میکنند؟ اگر این طور فکر می‌کنید باید بگوییم کـه کاملا در اشتباه هستید! خواننده اي کـه رکورد اینستاگرام را شکسته دریک معامله سر انگشتی آن هم از پشت میله هاي زندان 10 میلیون دلار جا بـه جا کرده اسـت و این فقط یک معامله کوچک برای اوست! در ادامه با سیکس ناین آشنا می‌شویم.

 

Tekashi 6ix9ine روز جمعه نه تنها یک اثر جدید را روز جمعه منتشر کرد بلکه یک رکورد جدید در شبکه هاي اجتماعی ثبت کرده اسـت.این رپر حبس کشیده بعد از انتشار آهنگ جدیدش با عنوان Gooba در لایو اینستاگرام خودبـه بحث در مورد شهادتش علیه دار و دسته اي کـه قبلاً عضوی از انها بود پرداخت و بعضی موضوعات دیگر.

 سیکس ناین رکورد لایو امیر تتلو را شکست + عکس و بیوگرافی سیکس ناین

 

این بحث اینستاگرامی با بیش از ۲ میلیون نفر شرکت کننده رکورد لایو اینستاگرام را شکست.۶ix9ine در حالی‌کـه بـه ویدیو لایو اشاره می کرد با انتشار تصویری از دو میلیون پاسخ دهنده،جواب مخالفانش را دارد و گفت: «چرا فکر می‌کنید کـه میتوانید با مـن رقابت کنید؟و مـن جاسوسی کردم و همان‌ گونه پادشاهی هستم کـه دیوانه او هستید».

درباره سیکس ناین چه میدانید؟

 سیکس ناین رکورد لایو امیر تتلو را شکست + عکس و بیوگرافی سیکس ناین

 

دراین لایو Tekashi در مورد پول ها و جواهراتش گزافه گویی کرده و میگوید کـه اعضای دار و دسته سابقش سعی داشته اند وی را کشته و مادرش را نیز بـه گروگان بگیرند.او هم چنین ادعا میکند کـه توسط اعضای گروه کتک خورده و میلیون‌ها دلار او بـه سرقت رفته اسـت.

 

بهمین دلیل Tekashi میگوید کـه مشکلی با نقض کردن قانون موسوم بـه «قانون خیابان» ندارد.در واقع او ادعا میکند کـه اعضای دار و دسته خلافکار سابقش قبل از آنکه وی از خط قرمزها عبور کند،قوانین گروه را زیر پا گذاشته بودند و حتی در سخنانی عجیب میگوید کـه در زمانی کـه او در تور بـه سر می برده، عده اي از این افراد بـه همسر او و مادر فرزندش تجاوز کرده اند.

 

Tekashi در ادامه میگوید: «بله مـن مخبری کردم، جاسوسی کردم اما قرار بود بـه چـه کسی وفادار باشم؟»در ابتدای این ویدیو اینستاگرامی خانگی، Tekashi در حالیکه با یک جفت دستبندبازی می کرد بـه تمسخر کسانی می پرداخت کـه انها را «پسران بد» می نامید.

 

در دسامبر ۲۰۱۹، این رپر جنجالی بعد از گناهکار شناخته شدن در ۹ اتهام اخاذی بـه دو سال زندان محکوم شد اما در آوریل ۲۰۲۰ و بخاطر شیوع ویروس کووید-۱۹، وی بـه خانه منتقل شد تا بقیه دوران محکومیت خودرا در حبس خانگی بگذراند. رکورد

 

ازآن زمان بـه بعد، Tekashi 6ix9ine چندین دستگاه ماشین لوکس و جواهرات گران قیمت متعددی خریداری کرده اسـت.اما بنظر نمی‌رسد کـه این آخرین خبر جنجالی مربوط بـه این رپر سرشناس باشد.در اکتبر ۲۰۱۹ نیز گزارش شد کـه وی از پشت میله هاي زندان نیز یک معامله ۱۰ میلیون دلاری انجام داده اسـت.

 

دنیل هرناندز ملقب بـه سیکس ناین دانیل هرناندز در تاریخ ۸ مه سال ۱۹۹۶ در بوشویک،بروکلین، نیویورک شهر با مادری از Atlixco، Puebla، کشور مکزیک و پدری از Puerto Rican متولد شد.هرناندز با زبان اسپانیایی بزرگ شد.نام هنری ۶ix9ine اسـت. وی یک رپر آمریکایی، خواننده، ترانه‌سرا و شخصیت رسانه اي اسـت.

 

حرفه او با سبک تهاجمی از رپ مشخص شده‌اسـت، در حالیکه شخصیت جالب و جنجالی اشبا مشخصاتی از منظره رنگین کمان، تتو،تظاهرات عمومی با شخصیت‌هاي دیگر و مسائل حقوقی مشخص شده ‌اسـت.هرناندز، متولد و بزرگ شده در بروکلین،درسال ۲۰۱۷ بـه‌طور گسترده‌اي شناخته شد، پس از انتشار نخستین تک آهنگ ” گومو “.

 

آهنگ گومو بـه یک ضربه ملی تبدیل شد و بـه عدد ۱۲ در جدول بیلبورد۲۰۰ رسید و پس از کسب مجوز پلاتین در ایالات متحده، موفق بـه کسب فروش بیشتر شد.او سال بعد یک میکس ۶۹ روز را منتشر کرد کـه شامل سه تک آهنگ اضافی نیز بودکـه در Hot 100 قرار داشت، در حالیکه میکس خودش در عدد چهارم در آلبوم بیلبورد ۲۰۰ عرضه شد.

 

چند ماه بعد، تک آهنگ ” Fefe «فیفی»” کـه توسط همکار نیکی میناج و موردا بیتز بکار رفته بود،در رتبه سوم در ۱۰۰ آهنگ برتر رقم خورد و بعنوان آلبوم اصلی پسر جادوگر «۲۰۱۸» بعنوان آلبوم اصلی خود معرفی کرد.باوجود دریافت انتقادات منفی، آلبوم عدد دو در بیلبورد ۲۰۰ افتتاح شد.

 

هرناندز با برادر بزرگترش و پدر و مادرش زندگی میکرد تا زمانی کـه ۱۳ سال داشت، برادرش، پدرش رابه قتل رساند.پس از قتل، هرناندز برای افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه بستری شد.هرناندز از لحاظ عاطفی ناشی از مرگ پدرش شروع بکار کرد ودر نهایت از مدرسه در کلاس هشتم برای رفتار بد اخراج شد.

 

او بجای ادامه تحصیلات خود، مشغول بکار در زمینه‌هاي گوناگون بود،اینستاگرام امیر تتلو مانند یک کارمند برای کمک مالی بـه مادرش.هرناندز هم چنین بـه مواد مخدر برای تکمیل درآمد خود روی آورد،بـه ویژه فروش مواد مخدر و هروئین در خیابان‌ها را در حالیکه در محلی کـه کار میکرد، انجام داد.

 

او در نهایت برای فعالیت‌هاي جنایتکارش دستگیر شد و بـه زندان در جزیره رایکرس محکوم شد،جاییکه او شروع بـه ارتباط با Gangsters Nine Trey، یک زیرمجموعه زندان از باند خیابان بلادز.هرناندز کار خودرا بعنوان یک رپر درسال ۲۰۱۴ آغاز کرد و آهنگ‌هایي مانند “۶۹” و “Scumlife” را منتشر کرد.

پربازدید هفته
پربازدید ماه

عکس های خنده دار

عکسهای دیدنی و جالب